Odpady opakowaniowe

Niemal każdy materiał oraz surowiec wykorzystywany w procesie produkcyjnym jest dostarczany w opakowaniu. Opakowanie ułatwia konfekcjonowanie, chroni zawartość przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, a nierzadko zabezpiecza użytkownika przed konsekwencjami bezpośredniego kontaktu z daną substancją. W praktyce opakowania materiałów i surowców stanowią poważne wyzwanie dla przedsiębiorstwa, ponieważ – w zależności od materiału z jakiego zostały wyprodukowane oraz swojej zawartości – wymagają odpowiedniej utylizacji.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom firm działających w różnych branżach oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę odpadów opakowaniowych. Od naszych Klientów odbieramy m.in.:

  • opakowania po farbach,
  • opakowania po olejach,
  • opakowania po środkach chemicznych.

Odbiór opakowań po środkach chemicznych

Oferowany przez Eco-Team odbiór opakowań po środkach chemicznych obejmuje kompleksową obsługę wszystkich typów opakowań po materiałach sypkich i płynach. Odbieramy od Państwa pudełka, worki, butelki – opakowania po środkach chemicznych wykonane z celulozy, szkła oraz tworzyw sztucznych.

Odbiór opakowań po środkach chemicznych realizujemy na terenie województwa śląskiego. Zapewniamy stałą obsługę, jednocześnie umożliwiając Państwu doraźne skorzystanie z naszej pomocy. Częstotliwość świadczonych usług każdorazowo dostosowujemy do Państwa potrzeb.

Odpady opakowaniowe – zapraszamy do współpracy

Przedsiębiorców borykających się z problemem utylizacji odpadów opakowaniowych, w szczególności odpadów po środkach chemicznych, farbach i olejach zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy profesjonalną obsługę dostosowaną do potrzeb Państwa firmy z możliwością elastycznego zarządzania terminami odbioru odpadów. Odbieramy wszelkie odpady opakowaniowe niezależnie od surowca i przechowywanych w nich substancji.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Wstecz