Niszczenie
Dokumentów

Informujemy, iż w celu optymalizacji realizacji świadczonych przez nas usług oraz zwiększenia satysfakcji naszych Klientów przekazaliśmy zadania realizowane przez firmę Eco-Team Remigiusz Niesłony, Agnieszka Góras SC. związane z bezpiecznym odbiorem, transportem i niszczeniem dokumentów oraz wydaniem certyfikatu po przeprowadzonym procesie zniszczenia do nowo utworzonego podmiotu Eco-Doc Remigiusz Niesłony, Agnieszka Góras Spółka Jawna z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ul. Wyzwolenia 22, KRS:  0000875608,Regon: 387870876, NIP: 6431774844.

Jest to zmiana jedynie organizacyjna, sposób świadczenia usług nie ulegnie zmianie.

Mamy nadzieje, iż powyższe zmiany spotkają się z Państwa zrozumieniem. Z Naszej strony pragniemy zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby usługa pozostawała na najwyższym poziomie, a współpraca przebiegała sprawnie i bez zakłóceń.

Profesjonalna i zgodna z obowiązującymi przepisami utylizacja dokumentów to nasza specjalność. Wszystkim naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odbioru dokumentów.

Dokumenty odbieramy, zachowując przy tym wszelkie procedury bezpieczeństwa oraz gwarancji poufności danych w nich zawartych.
Usługa wykonywana jest zgodnie z wymogami ustawy o Ochronie Danych Osobowych oraz ustawą o Ochronie Informacji Niejawnych

Niszczenie dokumentów księgowych oraz innych dokumentów wrażliwych, odbywa się na przemysłowym, profesjonalnym sprzęcie niszczącym spełniającym wymagania klasy ochrony 1, 2 poziomu bezpieczeństwa P-3 zgodnie z normą DIN66399.

Proces odbioru i wymagania bezpieczeństwa:

 1. Zlecenie odbioru dokumentów.
 2. Załadunek dokumentów przez pracowników naszej firmy.
 3. Plombowanie samochodu.
 4. Transport do miejsca niszczenia dokumentów, gdzie w obecności osoby nadzorującej samochód zostaje rozładowany.
 5. Dokumentacja zostaje poddana niszczeniu w specjalnym pomieszczeniu. Pomieszczenie to jest zabezpieczone przed dostępem osób nieuprawnionych i nadzorowane poprzez system monitorująco – rejestrujący.
 6. Wystawienie Protokołu Niszczenia Dokumentów.

Ofertę naszą kierujemy do wszystkich Państwa, którym zależy na bezpiecznym i zgodnym z prawem niszczeniu dokumentów. Zaufało nam wiele firm,  międzynarodowe korporacje, instytucje państwowe jak również drobni przedsiębiorcy, dla których profesjonalne niszczenie dokumentów to gwarancja, iż nie trafią one w niepowołane ręce przysparzając problemów firmie bądź instytucji.

Utylizacja dokumentów to usługa, którą kierujemy między innymi do takich firm jak:

 • Biura Rachunkowe
 • Biura Projektowe
 • Kancelarie Adwokackie i Notarialne
 • Instytucje Państwowe
 • Urzędy
 • Placówki Oświatowe
 • Placówki Służby Zdrowia (szpitale, poradnie i laboratoria)
 • Serwisy samochodowe
 • Sklepy, Hurtownie
 • Firmy budowlane
 • Drukarnie
 • I wiele innych

Znacząca ilość dokumentów ma charakter poufny i kiedy stają się zbędne, najważniejszym zadaniem jest ich bezpieczne zniszczenie. Eco-Team pomoże Państwu w rozwiązaniu problemu zniszczenia dokumentów oferując kompleksową usługę w zakresie odbioru, transportu i zniszczenia informacji zawartych w dokumentacji. Jedną z naszych specjalności jest niszczenie dokumentów księgowych. Usługę niszczenia dokumentów księgowych kierujemy zarówno do biur rachunkowych i księgowych, jak i przedsiębiorstw dysponujących własnymi działami księgowymi.
Nie ma dla nas znaczenia czy mają Państwo 10 kg czy 10 ton.

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny dostosowując się do jego potrzeb przez co nasza oferta jest konkurencyjna w porównaniu z innymi firmami oferującymi podobne usługi.
Przy realizacji procedury niszczenia dokumentów zawsze pamiętamy o tym, że prawidłowo zniszczone dokumenty są gwarancją bezpieczeństwa obsługiwanych przez nas Klientów.

Profesjonalna utylizacja dokumentów – cały Śląsk

Działamy na terenie całego Śląska. Ufają nam śląskie firmy i instytucje z miast, takich jak: Chorzów, Gliwice, Katowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Zabrze i Tychy. Współpracujemy również z Klientami z terenu Zagłębia, z miast takich jak Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza i Tarnowskie Góry. Oferujemy profesjonalne niszczenie dokumentów księgowych oraz wszelkich innych dokumentów zawierających poufne dane.

Wstecz